ADAY PSİKOLOGLAR İÇİN MESLEĞE HAZIRLIK VE SERTİFİKA PROGRAMI

 • Eğitim Tarihleri: 

  Başvuru Formunda eğitim tarihlerini görebilirsiniz.

 • Her Grup: 5 kişi  

 • Belge Türü: Katılım + Uygulayıcı Sertifikası

 • Süre: 24 Akademik Saat

 • Eğitim Ücreti: 3000 TL (KDV ve Materyal Dahil)

APAMER Aktüel Psikolojik Araştırmalar ve Eğitim Merkezi tarafından organize edilen “Aday Psikologlar İçin Mesleğe Hazırlık ve Sertifikalı Eğitimler ”  2019-2020 Programına başvurular başladı. 3 Aylık bir süreyi kapsayan programda 24 yapılandırılmış vaka analizli Workshop çalışması yapılacak + 5 sertifikalı eğitim verilecek.

BAŞVURU FORMU İÇİN TIKLAYINIZ 

BAŞVURU KILAVUZU İÇİN TIKLAYINIZ – KATALOG GÖRÜNÜM

PROGRAM 2 TEMEL BASAMAKTAN OLUŞUYOR

1-Profesyonel Danışmanlık Sürecine etkin hazırlık
2-Psikoterapi Merkezi Açma, Mevzuaat, istihdam, İşleyiş ve teknik süreçler hakkında seminer, sunum, tartışma, değerlendirme ve workshoplar…

AMAÇ

Psikoloji ve psikolojik danışmanlık bölümlerinde lisans eğitimi devam eden veya yeni mezun olmuş (1 yıl) aday uzmanlar için mesleğe hazırlık programı kapsamında etkin değerlendirme yapabilme ve psikoterapi görüşmelerine hazır oluş becerileri kazandırmak.

BAŞVURU FORMU İÇİN TIKLAYINIZ

HEDEF KİTLE

Bu program; Psikoloji, psikolojik danışmanlık ve sosyal hizmet uzmanlığı Lisans ve Yüksek Lisans bölümlerinde öğrenci olanların katılımına uygundur.

EĞİTİM YERİ

APAMER Aktüel Psikolojik Araştırmalar ve Eğitim Merkezi

Merkez: Zeytinlik Mh. Yakut Sk. No:33 Daire: 8-10  Bakırköy İSTANBUL

Şube: Barış Mh. Koru Cd. Gökbay Sitesi B2 Daire:1 Beylikdüzü –  İSTANBUL

Kroki İçin Tıklayınız

EĞİTİM TARİHİ

Eğitim tarihlerini başvuru formunda görebilirsiniz.

KONTENJAN: Her grup kişi ile sınırlıdır. Sertifikalı eğitimler 25’er kişilik gruplardan oluşmaktadır. Bilgi için 05337434349 numaralı Whatsapp hattından ayrıntıları talep edebilirsiniz.

SERTİFİKA: Eğitim sonunda katılımcılara APAMER Aktüel Psikolojik Araştırmalar ve Eğitim Merkezi onaylı Katılım Belgesi verilecektir.

EĞİTİM ÜCRETİ:

Program ücreti 3000 TL (KDV Dahil) 

ÖDEME BİLGİLERİ

Ön kayıt yaptıran katılımcıların ön kayıt bedeli olarak 1000 TL’yi aşağıdaki hesap numaralarından birine yatırmaları gerekmektedir. Eğitim ücretinin kalan kısmını eğitim günü elden ödeyebilirsiniz. Eğitim kontenjanlarla sınırlı olduğu için kesin kayıt ve indirim avantajlı kayıt tarihlerinde değişiklik yapılabilir.

ZİRAAT BANKASI

 • Hesap Adı: Apamer Aktüel Psikoloji
 • Şube No: 871 / Bahçelievler/İstanbul
 • Hesap No: 871-65966350-5001
 • İBAN NO: TR760001000871659663505001

HALK BANKASI

 • Maruf BEÇENE Adına Halk Bank Yeşilköy Şubesi
 • IBAN NO: TR27 0001 2009 8900 0001 0160 96
 • Şube Kodu: 890
 • Havale No: 01016096

PTT

 • Maruf BEÇENE adına
 • Posta Çeki Hesap No: 5160733

KREDİ KARTIYLA ÖDEME İÇİN TIKLAYINIZ

BAŞVURU FORMU İÇİN TIKLAYINIZ

SIK SORULAN SORULAR

1- Programa Nasıl Kayıt Yaptırabilirim? Başvuru formunu doldurduktan sonra ön ödeme yapan katılımcılar kesin kayıt yaptırmış olur. Başvuru formu İçin tıklayınız 

2- Programın İşleyişi Nasıl Olacak? Program 3 aylık bir süreci kapsamaktadır. Haftada 1 gün 5’er kişilik gruplarla 45’er dakikadan oluşan iki oturumluk vaka paylaşımlı workshop çalışması yapılacaktır. Sertifikalı eğitimler APAMER bünyesinde değişik tarihlerde düzenlenmekte olup katılımcı kendisi için uygun olan tarihte eğitime ücretsiz kayıt yaptırabilecektir. Örneği Dr. Nevin Dölek tarafından verilecek olan Kısa Süreli Çözüm Odaklı Terapi Eğitimi 4 farklı tarihte yapılacaktır. Katılımcı için hangi tarih uygunsa o tarihte katılım sağlayabilir.

3- Ödemeyi Nasıl Yapabilirim? Programa kesin kayıt için 1000 TL ön ödeme yapılması gerekmektedir. Kalan bakiyeyi 2 taksit halinde nakit veya kredi kartıyla programın başladığı ilk gün  ödeyebilirsiniz. 

4- Sertifikalı Eğitimlerde Hangi Programlar var? Başvuru kılavuzunda ayrıntılı bilgiler var. Kılavuz İçin Tıklayınız

4- Hangi Sertifikalar Verilecek? Programın sonunda koşullara uygun katılım sağlayan katılımcılara stajyerlik başarı belgesi düzenlenecek ve staj dosyaları Klinik Psikologlar tarafından onaylanıp imzalanacak. Sertifikalı eğitimler için verilecek olan belge türünü ilgili eğitimlerin sayfalarından bulabilirsiniz. Apamer Eğitimler sayfası için tıklayınız 

4- Diğer Sorular? Diğer sorularınız için 05337434349 numaralı Whatsapp hattına yazabilirsiniz.

EĞİTİM AFİŞİ

ÖNCEKİ EĞİTİMLERDEN GÖRÜNTÜLER