İSTANBUL PSİKOLOG
RANDEVU HATTI 0212 466 1050

İSTANBULPSİKOLOG

İstanbul Bakırköy’de bulunan kurumumuzda Bireysel Psikoterapi Hizmetleri Uzman Klinik Psikologlar tarafından yürütülmektedir. APAMER bünyesinde sunulan psikoterapi hizmetleri, ilgili ­alanlarda master programlarını başarıyla tamamlayan ve uluslararası geçerliliği sahip güncel süpervizyon eğitimlerine katılmış profesyonel bir ekip tarafından yürütülmektedir. APAMER’de Bireysel Psikoterapi Hizmetleri kapsamında aşağıdaki alanlarda hizmet verilmektedir.

YETİŞKİN PSİKOTERAPİSİ

Aile Çift ve Evlilik Danışmanlığı
Bireysel Psikoterapi Hizmetleri
Cinsel Terapi ve Cinsel Danışmanlık Hizmetleri

ÇOCUK VE ERGEN PSİKOTERAPİSİ

Davranış Uyum Sorunları
Alt Islatma, Dışkı Kaçırma
Tırnak Yeme, Parmak Emme
Uyku Sorunları
Kaygı Problemleri (Okul Fobisi, Ebeveynden ayrılma kaygısı, gece korkuları, endişe verici rüyalar, takıntılar, tikler… vb)
Tuvalet Alışkanlığı
Yalan Söyleme, Çalma Davranışları
TV ve Bilgisayar Bağımlılığı
Okula Uyum Sorunları
Akademik Başarısızlık
Geç ve Güç Öğrenme

KOLAY RANDEVU

Telefon: 0212 466 10 50 (Saat:09:00 – 20:00 arası)
SMS & Whatsapp: 0507 053 84 85

NEDEN APAMER?
ÇÜNKÜ HİZMETLERİMİZDE

Gönüllük: Danışanı terapiye devama zorlayacak bağlayıcı hiçbir sözleşme yapılmamaktadır.
Uzman ve Profesyonel Kadro: Tüm Psikologlarımız ilgili alanlarda eğitimlerini tamamlamış ve ilgili master programlarını başarıyla tamamlamış uzman kişilerdir.
Esnek Randevu sistemi: Danışan için uygun olabilecek en ideal zamanda ve ekonomik aralıklarla değiştirilebilir randevu sistemi.
Gizlilik: Mahremiyete maksimum düzeyde özen. Hizmeti alacak olan kişi dışında hiçbir kurum ve kişiyle bilgilerin paylaşılması söz konusu değildir. Dileyen danışanlarımız müstear (gerçek olmayan bir isimle) hizmet alabilme olanağı.

NOT: Devamlılığı olan görüşmeler için paket seanslar kapsamında özel indirimler uygulanmaktadır. Randevu alırken ilgili birimden ayrıntılı bilgi talep edebilirsiniz.