ATTENTIONER – UZMANLAR İÇİN

8 SEANSLIK YAPILANDIRILMIŞ AİLE OTURUMLARI

  • Eğitim Tarihleri: 4 Aralık 2020

  • Eğitimci: Çocuk ve Ergen Psikiyatristi Dr. Hülya Bingöl ÇAĞLAYAN

  • Kontenjan: 50 Kişi 

  • Belge Türü: Katılım Sertifikası + Uygulamalarını başarıyla yapan katılımcılar için uygulayıcı belgesi

  • Süre: 5 Akademik Saat

  • Eğitim Ücreti bir defaya mahsus 200 TL (KDV Dahil) olarak belirlenmiştir. 4 Aralık Tarihinden Sonraki katılımlarda ücret 500 TL + KDV olarak ücretlendirilecektir.

  • Bu programın ücretini Kredi kartıyla taksitli olarak ödeyebilirsiniz.

APAMER Aktüel Psikolojik Araştırmalar ve Eğitim Merkezi ve TerapiAkademi işbirliği ile organize edilen Çocuk Psikiyatrisi Uzmanı Dr. Hülya Bingöl Çağlayan tarafından verilecek olan ATTENTIONER – AİLE OTURUMLARI Uygulayıcı Eğitimi 4 Aralık 2020 tarihlerinde Zoom Pro platformundan online olarak yapılacaktır.


BAŞVURU FORMU

NOT: Bir takım gereklilikler esas alınarak Attentioner programına başvuru koşulları değişmiştir. Lütfen başvuru yapmadan önce program koşullarını tekrar okuyunuz. Başvuru koşulları için tıklayınız 

Not:Ödeme yaptıktan sonra ayrıca kayıt formu oluşturmanız gerekmiyor.

EĞİTİMİN AMACI

Daha önce Attentioner Eğitimine katılan uzmanlar için Aile Oturumlarının yapılandırılması, uygulanması ve değerlendirme süreçleriyle ilgili beceri kazandırmak.

 

EĞİTİMİN İÇERİĞİ

Attentioner ile Dikkatimi Topluyorum Aile Oturumları 8 Oturum olarak tasarlanmıştır.

UYGULAMA

Eğitim genel hatlarıyla teorik bilgi aktarımı, seansların yapılandırılması, rol canlandırma, vaka örnekleri, içgörü çalışmaları, çeşitli küçük grup çalışmaları içerir.

 

KİMLER KATILABİLİR?

Daha önce Attentioner Eğitimine katılan uzmanlar eğitime katılabilir.

Sertifika: 4 Akademik saatlik eğitimin sonunda TerapiAkademi Çocuk ve Aile Ruh Sağlığı Derneği onaylı Katılım Belgesi verilecektir. Eğitim sonrası talep eden katılımcılar için süpervizyon grupları oluşturulacaktır.
Eğitimci: Çocuk Psikiyatrisi Uzmanı Dr. Hülya Bingöl Çağlayan
Eğitim Süresi: 4 Akademik Saat

 

EĞİTİM YERİ:

ONLİNE ZOOM-PRO

 KAYIT BİLGİ VE İLETİŞİM

Tlf: 0212 466 1050 – 0507 053 8485  www.apamer.com.tr – eposta: bilgi@apamer.com.tr

EĞİTİM ÜCRETİ

200 TL

EĞİTMEN HAKKINDA

UZM. DR. R. HÜLYA BİNGÖL ÇAĞLAYAN
ÇOCUK VE ERGEN PSİKİYATRİSTİ VE PSİKOTERAPİSTİ

1990 yılı Özel Tarhan Koleji mezunu olan R. Hülya Bingöl Çağlayan, 1997 yılında ise Cerrahpaşa Tıp Fakültesi İngilizce programından mezuniyetini aldı.

1999-2001 de Almanya Ruhr Üniversitesi Nöroloji Kliniğinde Prof.Dr.H.Przuntek in asistanlığını yaparak Chorea Huntington merkezinde çalıştı. Daha sonra ihtisasını Çocuk ve Ergen Psikiyatrisi ve psikoterapisi alanında özelleşmiş, 120 yataklı bir bölge uzman kliniği olan LWL-KLINIK MARL-SINSEN, HAARDKLINIK , Almanya hastanesinde Prof. Dr. G. Siefen başkanlığında bitirdi. Erişkin psikiyatri ihtisasını ise LWL-Universitaetsklinik Bochum’da, Prof. Dr. Georg Juckel başkanlığında tamamlayarak 2008 yılında Türkiye’ye dönerek Medicana İnternational Hospital ‘da kurucu ekipte yer aldı.

Uzm. Dr. Hülya Bingöl Çağlayan, 2009 yılından itibaren İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesi Çocuk ve Ergen Psikiyatrisi Anabilim dalı kliniğinde uzman doktor olarak çalışmaktadır.

ÖNCEKİ EĞİTİMLERDEN GÖRÜNTÜLER