ÇOCUK ve ERGEN BDT EĞİTİMİ

Bilgi ve Kayıt 0212 466 1050
EĞİTİM TARİHLERİ
  • Eğitim Tarihleri: 10-11 Nisan 2021 – Saat: 09:30-17:00

  • Eğitim Yeri: ZoomPro Online

Eğitim Ücreti
  • Eğitim Ücreti:  690 TL (KDV Dahil)

  • Grup İndirimi:  4 kişi ve üstü toplu kayıtlarda %10

Yüksek Lisans ve Doktora Öğrencileri de indirim kapsamında değerlendirilmektedir.

Çocuk ve Ergen BDT Eğitimi

APAMER Aktüel Psikolojik Araştırmalar ve Eğitim Merkezi tarafından organize edilen ve Dr. Nevin DÖLEK tarafından verilecek olan Çocuk ve Ergenler İçin Bilişsel Davranışçı Terapi Eğitimi 15. Grup Eğitimi 10-11 Nisan 2021 tarihlerinde 09:30-17:00 saatleri arasında Zoom üzerinden online yapılacak.

Başvuru Formu İçin Tıklayınız


E-posta Grubuna Üye Olmak İstiyorum 

E-posta grubuna üye olarak güncel eğitim duyuruları, kongre, panel ve psikoloji içeriği.


EĞİTİMİN AMACI

Eğitimde, Bilişsel Davranışçı Terapi yönteminin çocuk gruplarla çalışırken kullanımıyla ilgili temel becerinin kazandırılması amaçlanmaktadır.

Çocuk ve Ergenler İçin Bilişsel Davranışçı Terapi Yöntemi, Anksiyete bozuklukları başta olmak üzere çocuk gruplarla çalışırken terapiste önemli avantajlar sunan önemli yöntemlerden biridir. Özellikle sosyal anksiyet bozukluğu, obsesif kompulsif davranışlar ve Travma sonrası stres bozukluğunda Çocuk BDT yöntemi ile etkili çalışmalar yapılabilmektedir.

EĞİTİMİN İÇERİĞİ

Akılcı duyuşsal davranış terapisi
Bilişsel terapi
“İyi düşün iyi hisset”
Çocuklara yönelik bilişsel terapi temellerinin anlatılması
Bilişsel yaklaşımda kullanılan teknikler
Çocuklarla yapılabilecek etkinlikler

UYGULAMA

Eğitim genel hatlarıyla teorik bilgi aktarımı, rol canlandırma, kartlar ve oyuncaklarla içgörü çalışmaları, çeşitli küçük grup çalışmalarını içerir.

KİMLER KATILABİLİR?

Üniversitelerin Psikoloji, Psikolojik Danışma ve Rehberlik, Eğitimde Psikolojik Hizmetler, Psikiyatri hekimleri, Psikiyatri Hemşireleri, Sosyal Hizmet Uzmanları ve Çocuk Gelişimi bölümlerinden mezun olan uzmanlar ve bu bölümlerin 3-4. sınıf öğrencileri katılabilir.

Sertifika: Katılım Belgesi

Eğitimci: Dr. Nevin DÖLEK 

Eğitim Süresi:  18 Akademik Saat

EĞİTİM YERİ:

ZoomPro Online

KAYIT BİLGİ VE İLETİŞİM

Tlf:  0212 466 1050 – 0507 053 8485 www.apamer.com.tr – eposta: bilgi@apamer.com.tr

EĞİTİM ÜCRETİ

690 TL (KDV DAHİL)

Ön kayıt yaptıran katılımcıların en geç 07 Nisan 2021 tarihine kadar eğitim bedelini aşağıdaki hesap numaralarına ödemeleri gerekmektedir.

Asgari dört kişilik grup katılımlarında %10 indirim uygulanmaktadır.

ÖDEME BİLGİLERİ

ZİRAAT BANKASI

  • Hesap Adı: Apamer Aktüel Psikoloji
  • Şube No: 871 / Bahçelievler / İstanbul
  • Hesap No: 871-65966350-5001
  • İBAN NO: TR760001000871659663505001

Kredi Kartı İle Ödeme Yapmak İçin Tıklayınız

NEVİN DÖLEK KİMDİR?

Dr. Nevin DölekDr. Nevin Dölek Boğaziçi Üniversitesi Psikoloji bölümünden lisans, Psikolojik Danışma ve Rehberlik Bölümünden yüksek lisans derecesi almıştır.Doktorasını Marmara Üniversitesi Eğitim Bilimleri Enstitüsünde “Çocuklar arasında zorbaca davranışlar” konulu tez çalışması ile tamamlamıştır. BAKIŞ Psikolojik Danışma ve Eğitim Merkezi kurucusu ve yöneticilerindendir. Aile ve çift terapisti olarak çalışmaktadır.

Anne babalar, öğretmenler, yöneticiler ve gençlere çeşitli konularda seminerler, Boğaziçi Üniversitesi Rehberlik ve Psikolojik Danışma bölümünde dışarıdan sözleşmeli ve yarı zamanlı öğretim görevlisi olarak ders vermektedir. YÖRET, Türk Psikologlar Derneği, Türk Psikolojik Danışma ve Rehberlik Derneği üyesidir.

Uluslar arası Okul Psikologları Derneği (ISPA)’ nın yönetim kurulunda kongre koordinatörlüğü ve Uluslar Arası Kriz Müdahale Komitesi Başkanlığı yapmaktadır. Çeşitli kitap ve dergilerde okul psikolojisi, çocuk gelişimi ve gençler üzerine makaleleri yayınlanmış olan Nevin Dölek aynı zamanda Bahçeşehir Üniversitesi Kariyer Merkezi’ne danışmanlık desteği sağlamaktadır.

Başvuru Formu İçin Tıklayınız

 

EĞİTİMCİ ÖZGEÇMİŞİ

Yrd. Doç. Dr. Nevin DÖLEK

Mesleki Eğitimen Eğitim Bilgi Hattı 0212 466 1050   NEVİN DÖLEK KİMDİR? Dr. Nevin Dölek Boğaziçi Üniversitesi Psikoloji bölümünden lisans, Psikolojik Danışma ve Rehberlik Bölümünden yüksek lisans derecesi almıştır.Doktorasını Marmara Üniversitesi Eğitim

ÖNCEKİ EĞİTİMLERDEN GÖRÜNTÜLER

By |2021-02-02T17:16:18+03:00Şubat 2nd, 2021|Aktif Eğitimler, Eğitimler|Yorum yok
Go to Top